Cavatina na GPW
Cavatina na GPW
Dołącz do nas

Rekrutacja

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Nasza firma to miejsce dla osób ambitnych, które stawiają na ciągły rozwój, a jednocześnie chcą pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Stawiamy na profesjonalizm, rozwój i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy należysz do grona specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, czy początkujących pracowników, w CAVATINA GW możesz liczyć na wsparcie w rozwoju swojej kariery.

APLIKUJ
Znalazłeś interesujące Cię ogłoszenie o pracę? Teraz pierwszy krok na drodze do pracy w CAVATINA GW Sp. z o.o. należy do Ciebie. Wypełnij i prześlij do nas formularz aplikacyjny wraz ze swoim CV.
ANALIZA CV
Każdą z nadesłanych aplikacji czytamy bardzo dokładnie. Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową bądź telefoniczną, umawiając na rozmowę rekrutacyjną.
SPOTKAJMY SIĘ
Rozmowa rekrutacyjna ma charakter konkretnej rozmowy merytorycznej na temat oczekiwań stawianych przed kandydatem i wyzwań na danym stanowisku. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, mogą pojawić się pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych oraz krótkie zadania związane z przyszłymi obowiązkami. Jest to dobry moment na zadawanie pytań.
KAŻDY KONIEC TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO
Po zakończeniu procesu rekrutacji informujemy kandydatów o naszej decyzji. Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie lub telefonicznie przedstawimy propozycję warunków zatrudnienia.